Я тихенько відчиняю двері та відразу ж потрапляю у справжнє «книжкове місто» з вулицями та площами, палацами й будинками. Це наша шкільна бібліотека. Є тут і свої мешканці — звичайні книги. Вони живуть на своїх полицях, кожна на певному місці, й чекають читачів. Тихо в бібліотеці, мовчать книжки, про щось розмірковують. Але я знаю: як тільки візьмеш книжку в руки, відкриєш першу сторінку — і почне вона розповідати. Тихенько поведе у незнайомий, цікавий, дивовижний, чудовий світ, познайомить з прекрасними людьми, відповість на безліч питань.

Але як же знайти потрібну книгу? Тут завжди на допомогу мені приходить наш шкільний бібліотекар. Це справжній провідник у цьому мудрому царстві. Вона порадить, підкаже, розповість, що, як і де прочитати.

Рада вітати вас на сторінках сайту бібліотеки!

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ:

ви можете взяти додому цікаву книгу за програмою або для душі;

знайдете необхідну інформацію в енциклопедіях, словниках, посібниках;

КНИЖКОВО-ІЛЮСТРАТИВНІ ВИСТАВКИ, що допоможуть відповісти на різні запитання;

АБЕТКОВИЙ ТА СИСТЕМАТИЧНИЙ КАТАЛОГИ розкриють книжковий фонд бібліотеки;

ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ для дітей і вчителів;

ИНТЕРНЕТ для пошуку необхідної інформації.

Коментарi